Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doprava zadarmo na nákupy od 15€ končí 24.11.2020
Vi Keelandová, Penelope Ward: Rebelský dědic

Počet strán: 264

Väzba: tvrdá

EAN: 9788026910312

Jazyk: český

ISBN: 978-80-269-1031-2

Dátum vydania: 27. februára 2019

Vydavateľstvo:  Baronet

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,31 kg

Rebelský dědic

Doprava zadarmo na nákupy
od 15€ končí 24.11.2020
Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 12,45 
Bežná cena: 13,11 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Gia přijíždí na léto pracovat do Hamptons. Po jedné nevydařené noci s jistým mužem se rozhodne, že si dá po zbytek léta od opačného pohlaví pohov. Toho se ovšem drží jen do té doby, dokud nepozná svého nového šéfa Rushe, muže s komplikovanou minulostí a rodinou, jež s ním nechce mít nic společného. Rush svým citům vůči Gie vzdoruje, protože vztah nechce, a raději vyhledává náhodné známosti. K Gie ho však táhne něco, čemu nedokáže odolat. Když spolu Gia a Rush skutečně začnou chodit, Gia brzy nato zjistí, že během oné noci na začátku léta otěhotněla. Společně se rozhodnou tuto překážku překonat, ale nebude to tak snadné, jak by se mohlo zdát…

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Vi Keeland: Nemali by sme

Knižné maniačky

štvrtok, 16. júla 2020 v sekcii Recenzie

Vi Keeland sa zaradila medzi moje obľúbené autorky hneď po prvej knihe, ktorú som od nej prečítala. Už vtedy som si musela zaobstarať všetky jej vydané knihy a s nadšením som čakala na ďalšie. Nemali by sme, ďalšia z kníh od autorky sa dočkala slovenského prekladu. Netrpezlivo som na ňu čakala už od jej ohlásenia, ani som sa nenazdala a knihu som už držala v rukách s obrovským očakávaním. čítať viac...

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Ivana
Ivana
5. septembra 2020
Rebelský dedič

Kombinácia Vi Keeland a Penelope Ward je u čitateľov romantických príbehov nadmieru obľúbená. Ja som od nich čítala niečo poprvýkrát a som potešená i sklamaná. Na druhej strane, toto a pokračovanie Rebelské srdce určite neboli posledné knihy, ktoré som z ich pera prečítala.
Gia musí zaskočiť v bare za svoju kamarátku, napriek tomu, že o jej práci nič nevie. Mýli objednávky, nepresne vydáva peniaze a jeden zákazník ju s tým konfrontuje. Nepekne mu za to vynadá a vzíde z toho, že ide o samotného majiteľa podniku - Rusha.
Hlavná hrdinka je mladá s podrezaným jazykom a dávkou odvahy. Navyše ide o začínajúcu spisovateľku, ktorá sa presťahovala do Hamptons, aby dokázala v diele autenticky opísať dej a prostredie. S písaním sa jej ale nedarí a Rush jej dáva veľmi múdre rady. Dokonca jej pomáha aj jeho matka, ktorá je umelkyňa.
Zo 100 na 0
Od prvého momentu je medzi Giou a Rushom obrovské napätie a iskrenie. Nesmierne som si užívala chvíle, keď sa doberali a Gia ho nešetrila. Hltala som stránku za stránkou a nevedela odložiť knihu. Potom som sa dostala na približne 60% a pomaly prichádzalo sklamanie.
Autorky budovali silnú chémiu medzi hrdinami a stačili na to slovné výmeny. Nedošlo k nijakému fyzickému kontaktu a malo to grády.
Nastal prvý zvrat, ktorý je aj v anotácií a ten sa mne absolútne nepáčil, i keď to bolo pointou.
Následne to išlo z kopca, bolo to veľmi prvoplánové a začalo sa to krútiť okolo Giinho tehotenstva. Samozrejme, že na to Rush prišiel a nebol nadšený.
Na konci nastal druhý zlom, ktorý som sa očakávala a nejak podvedome som to vydedukovala. Pre niekoho to však môže byť šok. Treba uznať, že kniha skončila otvorene a v napätí, čo kvitujem, lebo to núti čitateľa siahnuť po druhom diely.
Záverečné hodnotenie
Na to, aký mala kniha rozbeh to autorky uzavreli veľmi prvoplánovo. Pravdupovediac som ani nemala chuť potom čítať pokračovanie, lebo mi prišlo zbytočné. Charaktery sú ozaj dobré, taktiež aj gradácia deja, vzrušenie a humor, ale ten koniec. Veľkým plusom je určite sexy obálka. Hodnotím 3/5.