Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Zdenka Wenzlová Švábeková: Nesmieš povedať

Počet strán: 264

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081971259

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8197-125-9

Dátum vydania: 21. marca 2018

Vydavateľstvo:  Elist

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,47 kg

Nesmieš povedať

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 11,40 
Bežná cena: 12,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: "Som dievča, ktorému bolo odopierané žiť životom dieťaťa. Do mozgu sa mi ako pijavice zahryzli dve slová: Nesmieš povedať.

Tento skutočný príbeh plný zvratov a emócií vám vykreslí až neuveriteľné utrpenie mladej Lenky.

Dievčatka, ktorému okrem mena dali rodičia do vienka aj neľahký osud. S pribúdajúcimi rokmi narastá utrpenie a ono sa ocitá stále bližšie k hranici pekla, spútané chápadlami ľudského hyenizmu. Môže tak malé dieťa toto všetko prežiť?

Aký bude osud dieťaťa, ktoré nechráni náruč vlastnej matky?

Pri čítaní knihy vám napadne šieste Božie prikázanie.

Budú v tomto prípade na mieste slová farára: Boh dopustí, ale neopustí?

Čo všetko musí zažiť dieťa, aby si ho dospelí všimli?

O autorke:

Zdenka Wenzlová Švábeková sa narodila 20. 10. 1954 v Gáni v okrese Galanta. Širokej verejnosti je známa ako podnikateľka, ktorá získala v tejto oblasti viacero významných ocenení prostredníctvom Národnej agentúry pre rozvoj malého a stredného podnikania, Metro – dobrý podnikateľ Via Bona Slovakia. Patrí k úspešným ľuďom, ktorí o svojich filantropických aktivitách neradi hovoria na verejnosti. Dobročinnosti sa venuje prostredníctvom osobného kontaktu a svoj podiel na nej prevažne nezverejňuje.

V mladosti bola žiačkou básnika, prekladateľa a publicistu Vojtecha Mihálika, ktorý ju ako mnohých iných učil básnickému remeslu. Publikovala v novinách a časopisoch, ako aj na internetových stránkach. V roku 2017 nesmelo vstúpila do sveta poézie svojou prvou básnickou zbierkou Roztavené putá, v ktorej pravdivo poukázala na lásku z jej opačnej strany. "

Odporúčame tieto knihy

Viera Zrubova
Viera Zrubova
8. decembra 2019
Naposledy plačem

Nemám slov, príbeh ktorý bude vo mne rezonovat dlho. Spisovateľka deklaruje skutočnosť výpovede a to ma úplne dostalo. Bravurne zvladnuty opis s presnymi detailami. Bola som priamo v deji a myslim, že som este aj v soanku metala rukami a mlatila tie zrudy okolo dievčatka. Príbeh by mal mať filmove spracovanie. Ďakujem spisovateľke.