Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Black Friday: zľavy do -80% iba do nedele 29.11.2020
Alexander Eben: Pohľad do večnosti

Počet strán: 200

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081420924

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8142-092-4

Dátum vydania: 5. júna 2013

Vydavateľstvo:  Fortuna Libri

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,35 kg

Pohľad do večnosti

Autor: Alexander Eben

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 8,93 
Bežná cena: 9,40 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Zážitok na prahu smrti mali už tisíce ľudí, ale vedci vždy tvrdili, že čosi také nie je možné. Patril medzi nich aj erudovaný neurochirurg Dr. Eben Alexander. Domnieval sa, že tieto zážitky v skutočnosti predstavujú iba fantázie, ktoré v mimoriadne stresovej situácii produkuje mozog.

Neskôr však jeho mozog ochromila zriedkavá choroba. Sedem dní preležal v kóme. Keď si lekári povedali, že ďalšia liečba už nemá zmysel, odrazu otvoril oči. Jeho zotavenie možno označiť za medicínsky zázrak.

Tento príbeh by bol pozoruhodný už vtedy, keby ho zažil bežný človek. Keďže ho prežil práve Dr. Alexander, nadobúda revolučný význam.

Ak si knižku prečítate, zmení vám život.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Tibi
Tibi
2. júna 2015
Faktografia 7D

Výnimočná faktografia nielen na NDE, tzv. klinickú smrť, ale predovšetkým ako posolstvo, že Boh na ľudstvo nezabudol. Použil špičkového neurochirurga Dr.Alexandra ako posla jeho Milosrdnosti, kde si súčasne ľudia môžu prečítať medzi riadkami nielen pobyt v pekle, ale aj niektoré dôležité zákony vývoja človeka a inkarnácie. Najdôležitejší poznatok - odkaz je, že vedomie nie je závislé na hmote, že vedomie nie je produktom mozgu. Dr.Alexander mal meningitídu centrálnej nervovej sústavy (úmrtnosť 99%, totálna invalidita 100%), z ktorej sa po 7 dňoch absolútne nazaberajúcich intravenóz-nych antibiotikách nielenže „vrátil“ do plného vedomia, ale postupne sa vrátil do 100% fyzického aj psychického zdravia. Výborná správa „cvičeného vedomia vedca“ popisuje štádia vývoja ľudskej by-tosti, ktorá kopíruje vznik našej časti Vesmíru – od hlbokého polovedomého vnímania, až po pobyt a výučbu v Božskom Jadre, o dôležitých zákonoch vzostupu.

Katka
Katka
4. augusta 2014
:-)

Zaujímavá kniha ale miestami dosť nudná pre laika, táto kniha je skôr pre tých, čo sa zaoberajú medicínou.

Black Friday: zľavy do -80%

Iba do nedele 29.11.2020.
Nakupovať →

×