Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osobný odber: 970 miest na Slovensku
Scott Hahn: Kto si, Mária? Božia Matka v Božom slove

Počet strán: 128

Väzba: tvrdá

EAN: 9788096863860

Jazyk: slovenský

ISBN: 80-968638-6-X

Dátum vydania: 1. januára 2006

Číslo vydania: 1

Rok vydania originálu: 2006

Vydavateľstvo:  Redemptor

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,2 cm x 12,5 cm x 20,6 cm

Kto si, Mária? Božia Matka v Božom slove

Autor: Scott Hahn

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 4,18 
Bežná cena: 4,40 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Tretia kniha od Scotta Hahna, ktorá v krátkom čase vyšla v slovenskom vydaní. Čo je také fascinujúce na tomto autorovi, že sa jeho knihy nielen vo svete, ale aj u nás stávajú v kresťanských kruhoch bestsellermi?

Určite je to jeho fundovanosť, s akou svoje knihy píše. Každá z nich je náročným biblickým štúdiom, hlbokým teologickým textom, zároveň aj prierezom, ako sa daná téma vyvíjala v dejinách Cirkvi. No nielen to je príčinou popularity kníh Scotta Hahna. Je tu niečo viac - každá jeho kniha je osobným svedectvom človeka, ktorý sa stretol s Bohom.

Kniha Kto si, Mária? má však aj čosi navyše. Je vyznaním lásky syna vlastnej matke i Božej Matke, je holdom Bohorodičke. Autor akoby sa pokúsil spojiť isté rozdelenie medzi mariológiou Východu a Západu: ,,Kým na Západe teológovia podávali toto učenie akosi negatívne, pričom zdôrazňovali Máriinu bezhriešnosť, východné cirkvi radšej vždy kládli dôraz na jej prehojnú svätosť. Láskyplne ju oslovovali Panagia, čiže Celá svätá; pretože všetko v nej je sväté. .. "

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie