Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

-10% na nákupy od 25€ s kupónom ABCDEF
Jozefína Machajová: Všeobecné správne právo, 5. aktualizované vydanie

Počet strán: 688

Väzba: tvrdá

EAN: 9788089447275

Jazyk: slovenský

ISBN: 8089447279

Dátum vydania: 1. decembra 2010

Číslo vydania: 5

Vydavateľstvo:  Eurokódex

Orig. vydavateľstvo: 

Všeobecné správne právo, 5. aktualizované vydanie

-10% na nákupy od 25€ s kupónom ABCDEF
Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 24,42 
Bežná cena: 25,70 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: "Zmeny, ktoré sme vykonali v učebnici, súvisia so zmenou právnych predpisov, najmä zákona o obecnom zriadení, zákona o priestupkoch a zákonov upravujúcich postavenie a pôsobnosť niektorých ministerstiev ako ústredných orgánov štátnej správy. V nadväznosti na tieto zmeny muselo dôjsť logicky aj k úprave niektorých príkladov uvedených v príslušných kapitolách. K zmene textu došlo aj v ďalších kapitolách, napr. v súvislosti s vynútiteľnosťou práva vo verejnej správe a taktiež v kapitole o európskom správnom práve v súvislosti s prijatím Lisabonskej zmluvy. "

doc. JUDr. Jozef Sobihard

"Posudzovaná učebnica patrí medzi rozsiahlejšie texty svojej kategórie. Početnosť jej strán "má na svedomí" značný počet ilustračných príkladov, ktoré približujú vnímaniu študenta neraz zložitú teoretickú analýzu toho-ktorého právneho inštitútu. Takýto sposob spracovania považujem za mimoriadne progresívny a prínosný. Systematika učebnice je logická a netradičná najma tým, že obsahuje dosiaľ málo spracované alebo nespracované kapitoly. Ide najma o časť Európske správne právo. Pozitívne hodnotím aj zaradenie netradičnej části Vymožiteľnosť práva vo verejnej správe z pohľadu občana. "

prof. JUDr. Katarína Tóthová, DrSc.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie