Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Gary Chapman: Päť jazykov lásky 2. vydanie

Počet strán: 204

Väzba: tvrdá

EAN: 9788089067862

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89067-86-2

Dátum vydania: 19. novembra 2012

Číslo vydania: 2

Rok vydania originálu: 2012

Vydavateľstvo:  Porta Libri

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,31 kg

Päť jazykov lásky 2. vydanie

Autor: Gary Chapman

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 7,20 
Bežná cena: 8,50 €
Zľava 15%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Každý z nás túži po šťastnom a naplnenom manželstve, a predsa mávame pocit, akoby ten druhý hovoril iným jazykom.

Gary Chapman hovorí, že jednou z príčin neporozumenia v manželstve je to, že každý z nás hovorí iným jazykom lásky. Počas svojej viac ako 30-ročnej poradenskej praxe identifikoval päť jazykov lásky:

* Slová uistenia,

* Pozornosť,

* Prijímanie darov,

* Skutky služby,

* Fyzický dotyk.

Niekto túži po pozornosti, iný po pochvale; pre niekoho sú veľmi dôležité darčeky, pre ďalšieho vymenená žiarovka či ožehlená košeľa a zas iný potrebuje fyzický dotyk. Kniha vám objasní každý z týchto jazykov, pomôže vám objaviť jazyk lásky vás a vášho partnera a dozviete sa aj, ako prakticky týmto jazykom hovoriť. Cieľom tejto knihy nie je vyjasniť zmätok ohľadne slov láska či milovať, ale zamerať sa na prejavy lásky, ktorá je nevyhnutná pre naše emocionálne zdravie.

Keď identifikujeme a naučíme sa hovoriť jazykom lásky nášho partnera, objavili sme kľúč k dlhotrvajúcemu, milujúcemu manželskému vzťahu. Láska sa po svadbe nemusí vypariť, no aby sme ju udržiavali živú, potrebujeme zapracovať na tom, aby sme sa naučili hovoriť jazykom lásky nášho partnera. Nemôžeme si vystačiť s naším vlastným jazykom, ak mu nerozumie. Ak chceme, aby rozumel prejavom našej lásky a cítil ju, musíme ju prejavovať v jeho jazyku.

Odporúčame tieto knihy

Lucia Lohinská
Lucia Lohinská
22. februára 2021

Odporúčam prečítať každému kto je alebo ešte nie je vo vzťahu, resp. manželstve. Pochopiť jazyk lásky toho druhého je kľúčové

Anna
Anna
22. februára 2021

darovala som tú knihu, dúfam že sa páčilab

Jana Kucharová
Jana Kucharová
22. februára 2021

Nádherná kniha. Úžasne napísaná. Pre mňa top.

Jana Kucharová
Jana Kucharová
22. februára 2021

Nádherná kniha. Úžasne napísaná. Pre mňa top.

Petra
Petra
6. augusta 2018

Veľmi praktický návod s vysvetlením, prečo vzťahy fungujú tak, ako fungujú, prečo sa cítime nepochopení, nemilovaní a sklamaní a hlavne, čo s tým môžeme skúsiť urobiť. Na konci knihy je test pre manžela/manželku, aby každý mohol zistiť, ktorý jazyk je jeho jazykom lásky.

Magdaléna
Magdaléna
18. júla 2016
5 jazykov lásky

Veľmi praktická a logicky postavená kniha, aj keď sa niekomu môže zdať, že sú to klasické šialené keci a iné podobné :D Nie som veriaci človek a napriek tomu som si s veľkým nadšením prečítala knihu, ktorú napísal kňaz. Odporúčam každému, stojí to za pokus vyskúšať :)

Anita
Anita
7. marca 2015
5 jazykov lásky

kniha, ktoru by si mal precitat kazdy. je to to najlepsie, co som kedy citala a vdaka nej si mozete zachranit aj vztah, ktory je v troskach.