Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Rachel Macy Stafford: Mama má čas

Počet strán: 248

Väzba: tvrdá

EAN: 9788022207218

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Hands Free Mama

ISBN: 978-80-222-0721-8

Dátum vydania: 28. apríla 2015

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Tatran

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,4 kg

Mama má čas

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 13,21 
Bežná cena: 13,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Známa blogerka Rachel Nancy Staffordová vlastnou spoveďou podnietila diskusiu o úlohe zaneprázdnenej matky. Nie je možné strážiť dieťa, miešať kašu a pri tom ešte telefonovať a čítať maily, keď sa nám pri nohách plazí batoľa. To isté platí aj o tínedžeroch aj tí si vyžadujú plnú matkinu pozornosť, veď čonevidieť vyletia z hniezda naozaj nepotrebujú matku nalepenú na displeji. Nejedna čitateľka sa priznáva, že po prečítaní knihy nastal zázrak stala sa lepšou matkou. Nie perfektnou, ale lepšou. Už nezúri nad každým vyliatym mliekom, občas deti aj pochváli, teší sa nielen z výchovy, ale aj zo západu slnka, nekritizuje každú hlúposť a je trpezlivá.

Je to návod, ako sa zbaviť telefónu, spáliť lístoček s úlohami a nesnažiť sa byť perfektný, ale zamerať sa skutočne na to, čo má zmysel. Žijeme vo svete presýtenom mobilmi, počítačmi a televízormi v nekonečnom strese, aby sme všetko stihli. Mama má čas je čerstvý závan náznaku, ako zmeniť svoj život. Nie je to kniha len pre mamy, ale pre každého, kto sa chce zbaviť závislosti od moderných technológií.

Kniha Rachel Staffordovej otvorí oči mnohým matkám, ukáže im, že netreba strácať čas hlúpou odpoveďou: Počkaj chvíľu, poradí im, aby si vážili každú minútku s rodinou, pretože je to najvzácnejší dar od života.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Rachel Macy Staffodová - Mama má čas
Rachel Macy Staffodová - Mama má čas
13. augusta 2018
recenzia

Túto "pomôcku" nielen pre novopočené mamičky som si zaobstarala, keď som bola skutočne v koncoch. Máme totižto doma neskutočne živé šidlo, ktoré dáva zabrať nielen mne, ale i celej rodine. Knihu čítam už dlhšiu dobu po večeroch. Keď mi drobec zaspí, brodím sa jednotlivými kapitolami, veľa o nich premýšľam, píšem si poznámky, pripomienky a dávam si záväzky, ktoré sa potom počas týždňa snažím plniť. Kniha veľmi jednoduchou formou poučuje o tom, čo je pri výchove dieťaťa skutočne dôležité. Každá jedna kapitola je sama osebe veľmi výnimočná, hoci jej podstata je vždy tá istá. Svoje novonadobudnuté vedomosti z nej sa potom snažím premietať do reálneho života a situácií, ktoré život prináša. Priznám sa, nie je to vždy ľahké, reagovať podľa nejakej "šablóny" a nejde to hneď, no snaha sa vypláca. V mojom prípade sa to potvrdzuje a platí to, čo autorka prednáša - keď je šťastná mama, je šťastné a spokojné aj dieťa. A dieťa nechce vedľa seba nič iného, len usmiatu a šťastnú mamu. I keď tá občas práve nemá umytý riad alebo vyglancovaný byt:-)