Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Eva Tandlichová, neuvedený: Angličtina nielen pre samoukov + CD

Počet strán: 464

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788074513374

Jazyk: anglický, slovenský

ISBN: 978-80-7451-337-4

Dátum vydania: 18. júla 2013

Vydavateľstvo:  Ottovo nakladatelství

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 4 cm x 17,5 cm x 24 cm

Hmotnosť: 0,74 kg

Angličtina nielen pre samoukov + CD

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 14,24 
Bežná cena: 14,99 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Angličtina nielen pre samoukov je učebnica pre každého, kto sa chce naučiť po anglicky. Jednotlivé lekcie oboznámia študenta so základmi anglickej gramatiky i so slovnou zásobou a naučia ho správne sa vyjadrovať v daných situáciách.

Odporúčame tieto knihy

Maťo
Maťo
11. februára 2015

Suhlasím z Jozefom. Som zatial len na strane 100 ale našiel som uz par chybičiek...Kniha je velmi pekne spracovana, dobre vysvetlena, možno by som uvital este viac cvičeni na precvičenie gramatiky, viac viet na doplnanie, a viac miesta na preklad ...ale inak spokojnosť, je tam myslim všetko čo som hladal...

JOzef
JOzef
27. januára 2015
angličtina pre samoukov

Práve som dokončil túto knihu a som na jednej strane spokojný, ale na druhej strane zhrozený. Bola táto publikácia pred vydaním kontrolovaná??? Áno, kniha pekne vysvetľuje anglickú gramatiku, má slovnú zásobu, ktorá pre začiatočníka stačí, ale sklamalo ma pár vecí... Uvediem len príklady - Chýbajúce nahrávky na CD, nenašiel som pár z nich; chybné označenie v texte; chybný preklad alebo dokonca vymyslený (Chlapec, ktorého meno si nepamätám mi zachránil život = My teacher gave me advice that changed my outlook on life). Keby to bola iba táto chyba, ale takáto chyba a mnoho ďalších sa do takejto "učebnice" vôbec nehodia. Asi tam mali veľmi naponáhlo. Ja by som napríklad doplnil nahrávky všetkých READINGov, samoukovi by to pomohlo... Vo všeobecnosti je kniha OK, ale chyby, ktoré sa tam vyskytujú (a je ich naozaj veľa) ma sklamali. 9,39 je veľa.