Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Nové objednávky už nestihneme doručiť do Vianoc.
Zoznam predajní
Rút Adame: Prírodoveda 1 pre 1. stupeň ZŠ
Počet strán: 38
Väzba: iná / ostatná
EAN: 9788081460654
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-8146-065-4
Dátum vydania: 1. januára 2013
Vydavateľstvo:  Aitec
Orig. vydavateľstvo: 
Rozmery: 0,2 cm x 21 cm x 29,5 cm
Hmotnosť: 0,12 kg

Prírodoveda 1 pre 1. stupeň ZŠ

Autor: Rút Adame

Dostupnosť:
Vypredané
Nedoručíme do Vianoc
Naša cena: 3,93 
Bežná cena: 4,05 €
Zľava 3%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

Pri nákupe nad 15 € máte osobný odber zadarmo.

O knihe: - Pracovná učebnica Prírodoveda 1 preferuje osvedčené postupy tradičného vyučovania prírodovedy v škole. Učivo je sprístupnené formou kvalitných didaktických úloh.

- Didaktické spracovanie prírodovedného učiva je na tematických dvojstranách, rozsahom prispôsobených vyučovacej jednotke.

- Učivo je rozdelené do piatich tematických celkov, ktoré je usporiadané v logických, na seba nadväzujúcich krokoch.

- Pracovná učebnica preferuje zážitkové učenie a vlastné objavovanie. Žiaci sa oboznamujú s prírodnými javmi a zákonitosťami tak, že sami aktívne manipulujú s materiálmi, s ktorými sa stretávajú v bežnom živote.

- Okrem základných úloh obsahuje pracovná učebnica aj rozširujúce úlohy. Vhodne sú zaradené aj divergentné úlohy, ktoré žiakom umožňujú lepšie uplatniť svoje vedomosti, zručnosti a osobné skúsenosti.

- Celou pracovnou učebnicou žiakov sprevádzajú štyri sprievodné postavičky, ktoré plnia najmä motivačnú úlohu.

- Súčasťou pracovnej učebnice sú aj návrhy na tematické vychádzky a pozorovania, na nápadité a realizovateľné projekty, ktoré vedú žiakov k vytváraniu vhodnej dokumentácie a osobných portfólií.

- Priamo na stranách pracovnej učebnice sú uvedené cieľové kompetencie k preberanému učivu a krátke komentáre pre učiteľa.

- K pracovnej učebnici je vypracovaná podrobná metodická príručka, ktorá sa nachádza pod titulom ako súvisiaci materiál aj v sekcii Materiály pre učiteľa na stiahnutie.

- Titul je súčasťou série Prírodoveda pre prvý stupeň ZŠ autoriek Adame – Kováčiková, ktorá preferuje osvedčené postupy tradičného vyučovania prírodovedy v škole. Séria zaručuje koncepčné, obsahové a pojmové prepojenie učiva prírodovedy v jednotlivých ročníkoch 1. stupňa ZŠ.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie