Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Kolektív autorov: Testy testMONITOR Matematika

Počet strán: 112

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089160587

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89160-58-7

Vydavateľstvo:  Didaktis

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,2 kg

Testy testMONITOR Matematika

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 7,50 
Bežná cena: 7,89 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Publikácia Testy - testMONITOR - Matematika je zbierkou riešených príkladov pre žiakov základných škôl na preverenie a upevnenie vedomostí.
TestMONITOR umožňuje žiakom vyskúšať si, ako by obstáli v celoplošnom testovaní, ktoré čaká všetkých žiakov v 9. ročníku ZŠ. Význam tohto testovania sa z roka na rok zvyšuje, keďže jeho výsledky mnohé stredné školy zohľadňujú pri prijímaní žiakov, či dokonca ním úplne nahrádzajú prijímacie skúšky.

Prostredníctvom jedenástich modelových testov - každý s 30 úlohami - si žiak detailne preskúša nielen znalosti z aritmetiky, algebry a geometrie, ale zároveň má možnosť zlepšovať schopnosť využiť svoje poznatky aj pri riešení úloh.

  • Rozmanitá štruktúra úloh umožňuje dôkladne si precvičiť celé učivo.
  • Pri náročnejších úlohách sú uvedené podrobnejšie riešenia a vysvetlenia, napríklad ako zostaviť rovnicu v slovných príkladoch.
  • Množstvo úloh je z bežného života, čo priamo podporuje využitie matematických poznatkov v praktických situáciách.
  • Nechýbajú úlohy na počítanie v eurách a prepočty medzi korunami a eurami.
  • Časť príkladov je vyriešená viacerými, niekedy aj netradičnými postupmi riešenia, čo podporujú premýšľanie a spájanie poznatkov.
  • Kniha obsahuje dva typy úloh: úlohy, v ktorých treba vypracovať riešenie a úlohy, v ktorých treba správnu odpoveď vybrať z daných možností.
Dvojfarebný dizajn prispieva k ľahšej čitateľnosti a prehľadnosti. Farebné odlíšenie často pomáha lepšie pochopiť súvislosti medzi jednotlivými krokmi riešenia.

Odporúčame tieto knihy