Agentúra Cesty

vydavateľstvo

Bronz nad zlato


Denník slovenskej cesty za hokejovým triumfom na MS 2003. Podrobne zmapovaná celá história slovenskej hokejovej reprezentácie na MS 2003 s najaktuálnejšími informáciami a fotografiami. Rozhovory, profily hráčov, podrobné štatistiky, kompletné výsledky, farebné fotografie, história...
Vypredané
3,13 € 3,29 €

Sprievodca milencov


Po čom ženy skutočne túžia, milostný radca pre ženy a ich partnerov, čo moderné ženy očakávajú od sexu a milostného vzťahu, úprimné a otvorené, vtipné dielo.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Ľudské telo - atlas anatómie človeka


Kniha o celom ľudskom tele od hlavy až po päty, presné histologické rezy a trojrozmerné rekonštrukcie orgánov, klinické poznámky, odborné pojmy. Pomocná kniha pre zdravotnícke školy ai. Plne ilustrovaná fareb. obrázkami. (310x235, 256 s., FB, TV)
Vypredané
18,89 € 19,88 €

Noci v Rodanthe


Adrienne Willisová, matka dvoch dospelých detí, sedemnásť rokov po rozvode s manželom, ktorý dal prednosť mladšej žene, poháha svojej dcére starať sa o rodinu v čase, keď jej muž zomiera na zhubnú chorobu. V situácií, keď Adrienne už rezignovala na akýkoľvek nový ľúbostný vzťah, sa náhodne stretne s chirurgom Paulom Flannerom. Ten zase len ťažko hľadá cestu k svojmu synovi, s ktorým sa navzájom citovo odcudzili v rokoch, keď sám išiel nemilosrdne za vlastnou kariérou. Romantické prostredie letoviska na pacifickom pobreží Spojených štátov v Severnej Karolíne, silná búrka, ktorá sa blíži z oceánu, a istá podobnosť osudu oboch hlavných hrdinov tvoria rámec ich krátkeho, tragického, ale naplno rozohraného ľúbostného vzťahu.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Lesbická kámasútra


Zcela ojedinělá publikace o sexuálním životě moderních lesbiček a jejich předchůdkyň popisuje milostné praktiky mezi ženami slovem i obrazem a přináší praktické rady, jak překonat pocity viny a hanby či sebenenávisti, jimiž trpí ženy kvůli své sexuál ní orientaci.
Vypredané
8,88 € 9,35 €

Buddha


Buddhov život v obrazoch. Vyše dvesto výtvarných diel s citáciami so starej indickej duchovnej literatúry - dokument o príbehu Buddhovho života. Sochy, obrazy a ďalšie umelecké diela - oslava Buddhu a jeho učenia.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Veľký atlas húb


Najväčší jednozväzkový atlas na svete! Najkomplexnejší prehľad o druhovom bohatstve húb v Slovenskej a Českej republike. Rozsiahla farebná publikácia pre milovníkov prírody, praktických hubárov aj odbornú verejnosť.
Vypredané
14,99 € 23,20 €

Psíček hľadá zvieratká


Leporelo pre deti je plné zvieratiek a veselých hádaniek. Hádajte so svojimi deťmi, ktoré zvieratko sa v hádanke ukrýva! Leporelo podnecuje fantáziu a predstavivosť detí, učí ich spoznávať a pomenovávať zvieratká.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

dostupné aj ako:

Mačiatko hľadá zvieratká


Náučná knižka pre deti plná zvieratiek a hádaniek podnecujúcich predstavivosť a fantáziu detí.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Prasiatko hľadá zvieratká


Náučná knižka pre deti plná zvieratiek a hádaniek podnecujúcich predstavivosť a fantáziu detí.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Majstrovstvá sveta vo futbale 2002


Kniha ponúka strhujúce okamihy z Kórejskej republiky a z Japonska, kde však chýbali reprezentanti Českej i Slovenskej republiky. Možno aj táto kniha bude novou inšpiráciou. (215X295, str.157, TV, FB, r.vyd.2002)
Vypredané
12,58 € 13,24 €

Prezident Ivan Gasparovič


Kniha o prezidentovi Slovenskej republiky Ivanovi Gašparovičovi.
Na sklade 1Ks
6,28 € 6,61 €

Sex - vreckový sprievodca


Milý pomocník na ceste do raja sexuálneho šťastia, orgazmu, erotogénnych zón. (150x100, 96 s., ČB, TV)
Vypredané
3,13 € 3,29 €

Osudy dobrého vojáka Švejka s obr.J.Lady


Toto dílo není třeba dlouze představovat, málokdo nezná kousky snad nejznámější postavičky rakousko-uherské armády první světové války - vojáka Švejka. Nad jeho povednými výklady důstojnických rozkazů a jejich doslovným plněním se usmívaly již generace čtenářů. V tomto vydání jsou navíc doplněny ilustracemi známého malíře Josefa Lady.
Vypredané
13,21 € 13,91 €

A-S, S-A slovník /Cesty


Slovná zásoba súčasnej angličtiny a slovenčiny. Stručný prehľad anglickej gramatiky. Fonetický prepis anglickej výslovnosti.
Vypredané
14,24 € 14,99 €

Babkine bylinky


Ako bylinky poznávať, zbierať a užívať - to všetko sa dozviete práve v tejto knihe. Sú v nej zhrnuté celoživotné skúsenosti a recepty známej bylinkárky, ktoré inde nenájdete.
Vypredané
9,42 € 9,92 €