% Zľavy na hry %

Timy Partners

vydavateľstvo

Lionel Andres Messi


Leo Messi má len 23 rokov, avšak už v tak mladom veku sa stal legendou svetového futbalu. Tichý, skromný až plachý rodák z argentínskeho Rosaria udivuje svojimi futbalovými danosťami všetkých milovníkov tejto krásnej hry. Kniha prináša brilantný, zasvätený a objavný portrét najlepšieho futbalistu na svete a je doplnená kapitolou o jeho úspechoch i sklamaniach v sezóne 2009/2010 a na majstrovstvách sveta 2010 v Južnej Afrike. Nemožné nič neznamená“ kampaň v ktorej je Messi kľúčovou postavou. „Ide o sériu skutočných príbehov, ktoré rozprávajú naše ikony. Myšlienkou je povedať, že nič nie je nemožné. A v tomto prípade Leo rozpráva príbeh svojho života: o jedenásťročnom chlapcovi so vzrastom osemročného, ktorý však nedovolí, aby mu to bránilo dosiahnuť úspech. Vďaka tvrdej práci, výdrži, sile vôle nič nie je nemožné. Leo je perfektný príklad. Je dobre mať na pamäti, že ako trinásťročný preletel cez oceán, prišiel do Barcelony a cez mládežnícke tímy sa stal celosvetovou futbalovou hviezdou.“
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Najmladší kapitán Marek Hamšík


Kniha o kapitánovi slovenskej futbalovej reprezentácie Marekovi Hamšíkovi zachytáva príbeh chlapca, ktorý sníval svoj sen o svete veľkého futbalu od útleho detstva. Na Hamšíkovom príklade približujú jeho rodičia i tréneri, ale aj on sám, ako sa z kapitána malého klubu Jupie Podlavice stal kapitán národného mužstva a na chvíľu aj talianskeho Neapola. Toto mesto pod Vezuvom, v ktorom futbalistov považujú za polobohov, kľačí pri nohách rodáka z Banskej Bystrice. Kniha dokumentuje všetky cestičky, ktoré musel mladý muž s typickým účesom vychodiť, aby sa dostal krátko po svojej dvadsiatke do hľadáčika najväčších svetových klubov. Rozpráva o všetkom, čo musel pre to urobiť, akými strasťami a radosťami prešiel, v čom mu pomohli rodičia, jeho priateľka i manažér, ale aj futbalový osud v znamení sedmičiek.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Vím, co si myslíš


Světový bestseller! Tajemství čtení myšlenek.Aniž byste byli jasnovidci nebo měli nadpřirozené schopnosti, můžete jen na základě pozorování svého protějšku (gestikulace, mimiky a řeči těla) rozkrývat jeho myšlenky. Pomocí mnoha experimentů, praktický ch cvičení a vlastních osobních zkušeností vám nejznámější německý telepat a geniální pozorovatel lidí Thorsten Havener nabízí jiný pohled na sebe samé a své okolí.
Vypredané
10,76 € 11,33 €

BARÇA


Zaujíma Vás prečo FC Barcelona pod vedením Pepa Guardiolu v posledných rokoch kraľovala futbalovému svetu? Kde sa rodia jej talenty? Odkiaľ pramení nenávisť Joseho Mourinha? Čo naučil Gerard Piqué o generáciu staršieho Carlesa Puyola? Kto „adoptoval“ mladého Lionela Messiho v tíme BARÇE a potom musel odísť, aby ho zachránil? Odpovede na tieto otázky a ďaleko viac sa dozviete v knihe BARÇA: Stvorenie futbalového zázraku. Kniha bola preložená do celého sveta, stala sa okamžite bestsellerom a doteraz si túto priečku drží v športovej literatúre. Slovenské vydanie mapuje celú genézu až po získanie 14 trofeje –Kráľovského pohára 25.05.2012.Víťazstvom v Lige majstrov v roku 2011 sa FC Barcelona stala bezpochyby najväčším futbalovým mužstvom na svete. Niektorí sú presvedčení, že ide dokonca o najväčšie futbalové mužstvo všetkých čias.GRAHAM HUNTER píše o španielskom futbale už vyše desať rokov. Bezprostredne sledoval postupný vznik, rozvoj a úspechy Barçi pod trénerskym vedením Pepa Guardiolu nielen v Španielsku, ale aj na medzinárodnej futbalovej scéne. Jeho znalosti a informácie sú nielen neoceniteľné, ale svojim obsahom aj jedinečné a bezkonkurenčné. V tejto knihe vás autor zavedie na hraciu plochu, do tréningového centra, do hráčskej kabíny mužstva a prevedie vás po všetkých koridoroch futbalovej mašinérie zvanej FC Barcelona.
Vypredané
13,29 € 13,99 €

Lionel Andrés Messi


Najlepší hráč FIFA roku 2009 a 2010 a najlepší futbalista hrajúci v Európe Lionel Messi je rýchly, pružný a ortuťovitý. Ako nositeľ Maradonovho dresu číslo 10 v argentínskom národnom tíme je predurčený stať sa futbalovým božstvom. Je mladý, ale už je všeobecne považovaný za najnadanejšieho hráča planéty – je hrdinom Barcelony a klenotom Argentíny. V roku 2009 sa stal držiteľom Zlatej lopty s rozdielom 240 bodov pred Cristianom Ronaldom, čo je najväčší bodový rozdiel v histórii. Svoj triumf zopakoval aj v roku 2010. Luca Caioli prináša mnoho exkluzívnych výpovedí, ktoré zakomponúva do príbehu Lea Messiho. Život slávneho futbalistu nám priblížia jeho rodičia a rozvetvená rodina, jeho tréneri v klube Grandoli a Newell’s Old Boys, tréner Frank Rijkaard a spoluhráč Gianluca Zambrotta z Barcelony, argentínsky internacionál a funkcionár Realu Madrid Jorge Valdano a mnoho ďaľších Argentínčanov, ako napr. hráč Manchestru City Pablo Zabaleta či bývalý zadák FC Chelsea Asier del Horno. Kniha prináša brilantný, zasvätený a objavný portrét najlepšieho futbalistu sveta a mala by byť povinným čítaním pre všetkých fanúšikov futbalu.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Nemyslete na modrého slona


Myšlenky jsou svobodné. Ne, naše myšlenky nejsou svobodné. Nejznámější německý telepat Thorsten Havener ve své nové knize vysvětluje pozoruhodné triky a metody, jak osvobodit své myšlenky. S pomocí ohromujících experimentů a jednoduchých cvičení ukazuje, jak okolí ovlivňuje naše myšlenky, a naopak jak naše myšlenky ovlivňují okolí. Přinuťte své myšlení k nejvyšším výkonům. Jedno je jisté – vaše myšlení se změní, protože svět myšlenek nezná hranic. Známý lékař a expert na zdraví MUDr. Michael Spitzbart zároveň vysvětluje medicínské souvislosti našeho myšlení a zkušenosti Thorstena Havenera ozřejmuje z hlediska vědy. Zkrátka jde o napínavého průvodce tajemným světem myšlenek.
Na sklade 1Ks
11,12 € 11,70 €

Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa


Mnohí ľudia a najmä milovníci psov sú očarení schopnosťami Cesara Millana, ktorý je najvyhľadávanejším odborníkom na psie správanie na svete, uznávaným najmä pre mimoriadne znalosti psej psychológie. Po vyše deviatich sezónach ako televízny Znalec psej duše má Cesar Millan nové poslanie: aplikovať svoje jedinečné poznatky psej psychológie a vytvoriť pevnejší, šťastnejší vzťah medzi ľuďmi a ich psími spoločníkmi.Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa čerpá z tisícok tréningových stretnutí po celom svete a čitateľovi ponúka 98 základných lekcií. Spoločne majiteľovi psa pomôžu aplikovať kľúčové aspekty uznávanej Cesarovej filozofie pre vytvorenie čo najhodnotnejšieho vzťahu so psom. Cesar sa venuje kľúčovým témam, ktoré idú pod povrch základnej poslušnosti a odhalia srdce a dušu našich miláčikov.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Tělo jako posilovna (český)


Nejjednodušší pojetí fitness všech dob. Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými výsledky a možností dělat ho kdekoli. Jak se během posledního desetiletí zvyšovaly požadavky na jednotky speciálních operací, byl elitní trenér Mark Lauren v přední linii, trénoval téměř tisíc vojáků a v rekordně krátkém čase z nich udělal štíhlé a silné jedince. A nyní se o tajemství úžasně efektivního programu podělí i s obyčejnými lidmi – jsou to jednoduchá cvičení, která nevyžadují nic jiného než váhu vašeho vlastního těla, aby vám pomohly dosáhnout maxima ve fyzické kondici a vypadat líp než kdy předtím. Vyzbrojeni motivačními technikami Marka Laurena, jeho tréninkovým rogramem a radami týkajícími se stravy uvidíte rychlé výsledky díky pouze 30 minutám cvičení denně, čtyřikrát týdně – ať už v obývacím pokoji, na dvorku, v garáži, hotelovém pokoji nebo kanceláři. Laurenovy cviky budují více svalů na vyšování metabolismu než vzpírání, pálí více tuku než aerobik a jsou také bezpečnější, protože cvičení vahou vlastního těla rozvíjí rovnováhu a stabilitu, což pomáhá předcházet zranění. Vyberte si svou cvičební úroveň – základní, první kategorie, master a elitu – a začněte. Řiďte se zřetelnými pokyny pro 125 cvičení, která posilují každičký sval v těle od krku po kotníky. Zapomeňte na členství v posilovnách, činky a výmysly z reklam. Jsou to všechno jen náhražky nejúčinnějšího posilovacího stroje na světě, věci, bez níž nikdy nejste: vašeho vlastního těla.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Telo ako posilňovňa


Doteraz neexistuje podobná kniha. Roky a roky – od olympijských športovcov z antického Grécka až po dnešné jednotky špeciálnych operácií − tie najlepšie fyzicky vybavené bytosti sa nespoliehali na fitnes centrá vo svojich mestách alebo na činky doma. Čo ak vám poviem, že už dávno máte ten najdokonalejší posilňovací prístroj, aký kedy bol vytvorený? Svoje vlastné telo. MARK LAUREN Programy a cvičenia uvádzané v tejto knihe som zdokonaľoval, keď som pripravoval stovky nováčikov amerických špeciálnych jednotiek na extrémne požiadavky. Roky som vyvíjal nové tréningové princípy a sledoval ich výsledky. Skvelé výsledky viedli k tomu, že najvyššie velenie kúpilo môj systém. Najvyspelejšie armádne zložky od SEALs cez Zelené barety až po jednotky špeciálnych taktických operácii letectva, využívajú tieto cvičenia ako základ silového tréningu. A teraz ich predkladám vám. MARK LAUREN Nech ste nadšenec pre fitnes, olympionik v gymnastike, kulturista, jogín či niekto, čo okrem tašky s nákupom nikdy nič nezdvihol, môj program vás privedie k najlepšej kondícii v živote. Ponúkam výber 125 najefektívnejších cvikov, ktoré vám umožnia zdokonaľovať svaly, aké chcete, kdekoľvek chcete a po celý život. S takto jasne znázornenými a vysvetlenými cvikmi si môžete vytvoriť vlastný tréningový program prispôsobený vašim potrebám a predstavám, ktorý možno meniť a modifikovať nekonečnými spôsobmi. Ale pre tých, ktorí potrebujú usmernenie, vypracoval som desaťtýždňový program pre všetky úrovne kondície. Programy, ktoré vás povedú k úspechu, čo sa vám zatiaľ nepodarilo. Budete cvičiť iba 20 až 30 minút denne, 4- alebo 5-krát týždenne. MARK LAUREN Táto kniha prichádza v čase, keď i napriek najväčšej snahe majú mnohí finančné a časové problémy, ktoré im nedovolia dosiahnuť svoje ciele v oblasti kondície. V súčasnom svete informácií sme neustále bombardovaní nesprávnymi radami, neúčinnými pomôckami a pilulkami, rôznymi trikmi. Metódy uvádzané Markom sú dokázané a overené časom. Viem to, lebo som videl výsledky. Velil som najlepším z najlepších, a za to, že sú najlepší, vďačia Markovmu tréningu. A teraz svoj program zdokonalil, aby vyhovoval každému mužovi, každej žene. V sedemdesiatych rokoch ukázal Arnold Schwarzenegger svetu potenciál posilňovní a vraj inšpiroval tisíce ľudí. Teraz nadišiel čas využiť možnosti vlastného tela. Toto je nová fitnes revolúcia !!! John T.Carney junior, plukovník USAF
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Naservírujte si víťazstvo


Nemusíte byť športovou superhviezdou, aby ste sa o seba starali, žili a cítili sa lepšie a zdravšie. Novak DjokovičV knihe NASERVÍRUJTE SI VÍŤAZSTVO opisuje Djokovič ako prežil bombardovanie jeho rodného Belehradu, i to, ako sa z vojnou poznačenej krajiny dostal medzi tenisovú elitu. Zároveň prezrádza stravu, ktorá ho vyliečila a výraznými spôsobom ho postrčila na ceste k vrcholu.Aj keď miloval chlieb, cestoviny a najmä pizzu z ich rodinnej pizzérie, časom zistil, že jeho telo si nevie poradiť s múkou a pšenicou.Tým, že zo svojho jedálnička vyradil lepok, proteín nachádzajúci sa v pšenici, okamžite sa začal cítiť lepšie, ľahšie, mal jasnejšiu myseľ i rýchlejšie reakcie.Ako pokračoval v skúmaní a vylepšovaní svojej stravy, tak zmizli jeho zdravotné ťažkosti, zhodil prebytočné kilogramy. Práve zlepšené zdravie a lepšia mentálna odolnosť mu umožnili dosiahnuť svoje dva detské sny: vyhrať Wimbledon a byť najlepším tenistom sveta.V roku 2011 prežil Novak Djokovič, podľa slov mnohých športových novinárov, najlepšiu sezónu v tenisovej histórii: vyhral desať turnajových titulov, trikrát triumfoval na grandslamových turnajoch, ťahal 43-zápasovú sériu víťazstiev.Je to pozoruhodný výsledok, pretože len dva roky pred touto úspešnou sezónou mal problém dokončiť náročný turnaj.Ako sa mohol z hráča, ktorý trpel bolesťami, zraneniami a problémami s dýchaním, stať tak rýchlo najlepší tenista sveta? Odpoveď je prekvapujúco jednoduchá: Zmenil svoju stravu.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Naservírujte si vítězství


V knize Naservírujte si vítězství Djokovič líčí, jak přežil bombardování Bělehradu, jak z válkou přervaného dětství došel až na vrchol ve svém sportu. Pak nám ukazuje dietu, jež změnila jeho zdravotní stav a pomohla mu k zisku největších trofejí. Ačkoli Djokovič miloval chléb a těstoviny a především pizzu v rodinné restauraci, jeho tělo prostě nebylo schopné zpracovat pšenici. Tím, že odboural lepek – protein obsažený v pšenici – se začal cítit lépe, lehčeji, vnímal věci jasněji a byl rychlejší. Zatímco pokračoval v průzkumu a vylaďování správné stravy, jeho zdravotní potíže zmizely, stejně jako kila navíc, a zlepšený zdravotní stav a duševní soustředění mu pomohly k dosažení jeho dvou dětských snů: vyhrát Wimbledon a stát se světovou tenisovou jedničkou. V roce 2011 prožil Novak Djokovič to, co sportovní novináři nazvali nejlepší sezonou profesionálního tenisty v historii: vyhrál deset turnajů, tři grandslamy a 43 zápasů za sebou. Podivuhodné na tom je, že necelé dva roky předtím byl tenhle šampion sotva schopen odehrát turnaj. Jak se z hráče, kterého trápily různé bolístky, problémy s dýcháním a zranění, stala najednou světová jednička? Odpověď je překvapující: změnil svou stravu.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Krátký návod, jak udělat psa šťastným


Hvězda kanálu National Geographic Cesar Millan, prosláveny programy Dog Whisperer with Cesar Millan a Cesar Millan Leader of the Pack , je nejvyhledávanější znalec psího chování na celém světě, uznávaný za své přesné odborné znalosti psí psychologie. Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisíců výcvikových setkání po celém světě, které jsou přetavené do 98 zakladních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat klíčová hlediska Cesarovy proslavené filozofie, aby vytvořil svému psu co nejvíce naplněný život. Na těchto stránkách Cesar bádá v životně důležitých tématech, která vedou kromě zakladní poslušnosti k pochopení srdce a mysli našich milovaných mazlíčků.
Vypredané
13,36 € 14,06 €

Telo ako posilňovňa pre ženy


Čo vám bráni v tom, aby ste mali také telo, aké chcete?„Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby. Pokiaľ ide o rodinu a/alebo kariéru, veľa žien je teraz oveľa viac vyťažených ako kedykoľvek predtým. Tak sa sústredili na iných, že majú málo času pre seba. Iróniou je podľa mňa najmä toto: Dávať tak veľa zo seba ľuďom naokolo môže ženám ich život skôr skomplikovať ako zjednodušiť. Určite to platí najmä v prípade vášho dlhodobého zdravotného stavu. Pozrite sa na to takto: Naozaj chcete, aby vás vaši milovaní nenavštevovali doma, ale v nemocnici? Chcete, aby vás vaši vnuci poznali iba ako starú mamu sediacu v kolieskovom kresle? Keď sa zameriavate na iných na úkor vlastného zdravia, je to ako nekonečne sa opakujúca hra bez konca, v ktorej nikto nevyhráva. Svoj čas a energiu míňate starostlivosťou venovanou iným, tí však budú musieť neskôr venovať svoj čas a energiu staraniu sa o vás. Vy ste si limitovali svoj životný potenciál preto, aby oni mohli pokojne žiť, ale keď príde ich čas, aj oni narazia na podobný limit – nebudú sa starať len o ďalšiu generáciu, ale aj o vás. Hoci neexistuje žiaden prameň mladosti, cvičenie opakovane dokazuje, že má k nemu najbližšie. Posilňovaním a zoštíhľovaním si dláždite cestu pre jasnejšiu a istejšiu budúcnosť všetkých okolo vás. Nestarajte iba o ich šťastie, starajte sa aj o svoje.“
Na sklade 3Ks
9,49 € 9,99 €

Tělo jako posilovna pro ženy


Nyní stačí jen 3 dny v týdnu, začnete a za zhruba 30 minut máte hotovo. To je méně než jedno procento vašeho času.Můžete cvičit kdekoli - v ložnici, v hotelovém pokoji, v parku, na střeše, v garáži, na dvorku, v kanceláři mezi schůzkami. Žádný teror v posilovně. Neřve na vás žádná televize. Nikdo se na vás nedívá. Žádné zapocené přístroje. Žádné cvičební úbory. Spálíte více tuku. Tahle cvičení nastartují váš tělesný metabolismus mnohem víc, než kdybyste cvičila na přístrojích nebo dělala aerobik.
Vypredané
12,45 € 13,11 €

Shred - Revolučná diéta


Dr. Smith je zakladateľ dvoch najvýznamnejších zdravotných iniciatív – 50 Million Pound Challenge a Makeover Mile – podujatí, ktoré pomohli miliónom ľudí, aby schudli a zlepšili svoj zdravotný stav. V roku 2010 prezident Obama vymenoval tohto absolventa Harvardovej univerzity a Univerzity Pritzkerovej chicagskej lekárskej školy do Prezidentskej rady pre fitnes, šport a výživu.
Na sklade 1Ks
9,49 € 9,99 €

dostupné aj ako:

Vzťahy bez slov


Zachráňte sa pred nazretím do vnútra svojich vzťahov bez slov! Viete, čo všetko odhalí neverbalita o vašich vzťahoch?Predstavte si, že by ste vedeli prečítať ľudí vo vzťahoch. Či sú spokojní, majú láskyplný vzťah, dôverujú si, alebo naopak sú neverní, klamú či manipulujú. Prečítali by ste to, čo si ľudia myslia, ako sa cítia, čo prežívajú, aj aké sú ich úmysly. Dokázali by ste sa v osobnom kontakte vyvarovať ich negatívneho vplyvu a manipulácie a naopak, povzbudili by ste v nich to dobré a posilnili kvalitu vašich vzťahov. Dosiahli by ste tak zlepšenie akéhokoľvek vzťahu. Utópia?!Nie, pretože neverbalita odhalí viac a pripraví vás zvládnuť akýkoľvek vzťah. Priateľský, partnerský, kolegiálny, obchodný či virtuálny. Neverbalita hovorí oveľa silnejšie a predbieha slová. Neverbalita neklame!Začítajte sa a zistite: •Ako odhaliť neverbálnu manipuláciu vo vzťahu.•Ako odhaliť prečítaním reči tela žiarlivca, zlatokopku či neverníka vo vzťahu a predísť negatívnym neverbálnym vplyvom.•Aké neverbálne prostriedky použiť v biznise, aby ste sa z priemerných obchodníkov stali výnimočnými.•Prečo je prvý dojem v biznise dôležitý a ako neverbálnou komunikáciou zanechat čo najlepšiu pamäťovú stopu.•Ako správne ukázať svoje neverbálne JA na pohovore, ako sa stať úspešným človekom alebo TOP prezentátorom.•čo vypovedajú vaše profily, fotografie či statusy vo virtuálnom svete a aké vzťahy na sociálnych sieťach nimi vytvárate.•čo všetko prezradia o sebe klamári a prečo neklame neverbalita pri ich odhalení.•Ako vás (neo)klamú médiá a reklama, ak si budete vedieť všímať tie správne neverbálne signály.
Na sklade 1Ks
9,49 € 9,99 €

dostupné aj ako: