Fabiano Fiorin

autor

Junior Biblia


Knižka ponúka ucelený prehľad Božieho slova od knihy Genezis až po Zjavenie Jána. Je bohato ilustrovaná a biblické príbehy sú prerozprávané jazykom primeraným pre mladých čitateľov. Text verne reprodukuje kľúčové pasáže z Biblie, vťahuje čitateľa do deja a prostredníctvom nádherných a výstižných ilustrácií mu pomáha pochopiť jadro biblických posolstiev. Obsahuje - úvodnú stranu s osobným venovaním - rady a odkazy na dôležité témy - 33 starozmluvných a 53 novozmluvných príbehov - prílohy biblických odkazov na 82 konkrétnych tém ako napr. "Duch Svätý", "Hnev", "Pokušenie" a podobne - krátke vysvetlenie k témam "Ako dosiahnuť spasenie" a "Ako rásť vo viere" - 6 strán na vlastné poznámky na konci knihy
U dodávateľa
22,80 € 24,00 €

Učím sa čítať s Bibliou


Knižka Učím sa čítať s Bibliou prináša nadčasové biblické príbehy jednoduchými a jasnými slovami. Začínajúci čitatelia sa tak môžu s jej pomocou zdokonaľovať v čítaní a zároveň spoznávať Bibliu. Príbehy majú rôzne dĺžky, takže je možné vybrať ten správny príbeh podľa toho, koľko času má čitateľ práve k dispozícii. Príbehy v knižke sú skrátené, aby neboli ťažké na čítanie, no napriek tomu poskytujú vynikajúci prehľad o Biblii a jej posolstve.
U dodávateľa
17,10 € 18,00 €

Big Book Of Big Animals


A fabulous book of enormous animals, including huge elephants, gigantic squids, hefty hippopotamuses and the colossal blue whale. Huge fold-out pages reveal the tallest, heaviest, and most dangerous animals in the world.
Vypredané
12,30 € 12,95 €

Big Book of Big Bugs


A skin-crawling introduction to the world's biggest bugs, from gigantic spiders as big as a dinner plate, to butterflies larger than dogs!Huge fold-out pages reveal life-size illustrations allowing children to see how big the bugs really are.
Vypredané
12,30 € 12,95 €

Big Book of Big Sea Creatures


Each page is packed with big, brightly coloured illustrations and fascinating facts. Extra long fold-out pages show some of the biggest, fastest and longest underwater creatures of all.§From the great white shark to the mighty blue whale, children will love discovering the biggest creatures under the sea (and some of the littlest too).
Vypredané
12,83 € 13,50 €

199 Dinosaurs and Prehistoric Animals


From desert dinosaurs and ice age animals to mighty mammals and powerful predators, this colourful book is packed with 199 creatures that lived long ago. Children will love spotting all the weird and wonderful creatures, from well-known dinosaurs such as a diplodocus and a tyrannosaurus to lesser known species such as a megaloceros.
Vypredané
8,08 € 8,50 €