Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Todd Burpo, Vincent Lynn: Nebo nie je výmysel

Počet strán: 206

Väzba: tvrdá

EAN: 9788022206099

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-222-0609-9

Dátum vydania: 19. novembra 2011

Vydavateľstvo:  Tatran

Orig. vydavateľstvo: 

Nebo nie je výmysel

Doprava zadarmo na nákupy
od 15€ do 2.11.2020 (vrátane)
Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 10,36 
Bežná cena: 10,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Keď sa malý Colton Burpo uzdravil zo zápalu slepého čreva, celá rodina jasala. Bol to priam zázrak. Nikto však ani len netušil, aký príbeh sa v najbližších mesiacoch začne vynárať v chlapcových spomienkach príbeh krásny a nezvyčajný o ceste do neba a naspäť.

Len trojročný Colton vyrozprával rodičom, ako počas operácie opustil svoje telo. Dokázal, že neklame, keď presne popísal, čo robili rodičia v inej časti nemocnice, kým on ležal na operačnom stole. Vylíčil, ako navštívil nebo, a opakoval slová ľudí, ktorých tam stretol, hoci predtým ich nikdy nevidel, ba dokonca spomenul udalosti, čo sa odohrali dávno predtým, než prišiel na svet. Navyše ohromil rodičov opismi a záhadnými podrobnosťami o nebesách presne podľa Biblie, hoci nevedel čítať.

S dojemnou naivnosťou a detsky smelou úprimnosťou Colton, vykresľuje stretnutie s dávno zosnulými členmi rodiny. Hovorí o Ježišovi a anjeloch, tvrdí, aký veľký, fakt veľký je Boh, a ako veľmi nás miluje. Kniha Nebo nie je výmysel v podaní Coltonovho otca, no vyrozprávaná nenapodobiteľne prostými chlapcovými slovami, poodhaľuje svet, ktorý nás čaká po smrti kde, ako vraví Colton, nikto nie je starý a nenosí okuliare.

Nebo nie je výmysel nielen učí vrúcnajšie milovať Boha a menej sa obávať smrti, ale navyše ukazuje, že do neba nejdeme, aby sme tam tisícky rokov vysedávali a spievali chválospevy. V nebi len začíname žiť tak, ako sme vždy mali žiť, nebyť prvého hriechu. Či už vás posmrtný život uchvacuje, sužuje, alebo si ho jednoducho nedokážete predstaviť, táto kniha vám o ňom prezradí.

Nebo nie je výmysel navždy zmení váš pohľad na večnosť, lebo učí dívať sa na svet i veriť očami a srdcom dieťaťa.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
daniela
daniela
23. decembra 2018
krásna

Táto kniha je nádherná. Je ozaj krásna. Nedá sa ani opísať ako veľmi ma posilnila vo viere. Túto knhu by ste si mali prečítať.

Vladka
Vladka
1. augusta 2018
Recenzia

Kniha je písana veľmi pútavo. Po prečítaní jednej strany vás zláka na ďalšie. Prečítať by si ju mal každý, kto sa chce utvrdiť vo viere. Pôsobí realisticky, čo je pri knihe dôležité. Odporúčam :)

Kristína
Kristína
24. januára 2016

Nááádherná kniha!!!
Naozaj krásna!!!
Odporúčam prečítať si aj 90 minút v nebi od Dona Pipera ;)
2 Neopísateľne krásne príbehy
;)

Marek
Marek
30. apríla 2014
nebo nie je vymysel

Perfektna kniha.