Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Osho Rajneesh: O emocích

Počet strán: 320

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788081002250

Jazyk: český

ISBN: 978-80-8100-225-0

Dátum vydania: 9. novembra 2011

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Eugenika

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2 cm x 13 cm x 20 cm

Hmotnosť: 0,24 kg

O emocích

Autor: Osho Rajneesh

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Osho je jedným z najviac provokujúcich a inšpirujúcich duchovných učiteľov našej doby. V tejto knihe nám pomáha pochopiť korene emócií a poskytuje informácie o tom, ako lepšie zvládať svoje reakcie a dozvedieť sa viac o sebe aj druhých. Oshov jedinečný vhľad do podstaty ľudskej mysle a srdca ďaleko presahuje konvenčnú psychológiu. Učí nás, ako môžeme plnšie prežívať svoje emócie a tvorivo s nimi zaobchádzať tak, aby sme žili bohatším životom.

Vďaka tejto knihe pochopíte, čo to vlastne znamená byť emocionálne zdravý; svoje emócie ani nepotláčať, ani s nimi nebojovať, ale ani nimi neterorizovať svoje okolie (a ani seba samého!). Hnev, smútok, láska, vášeň. .. na druhej strane odpútanosť, schopnosť všetko iba pozorovať, zaujať odstup. .. to je pre mnohých ľudí priam neriešiteľná dilema. Osho vás však veľmi šikovne prevedie búrkami emócií až k tomu miestu vo vašom vnútri, kde vládne stály pokoj, ticho, láska a úcta k životu.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie