% Zľavy na hry %

Aktuell

vydavateľstvo

Abeceda rybáře


Moderní publikace objasňuje mnohé otázky nejen začátečníků, ale i pokročilých rybářů. Najdete v ní informace z oblasti techniky a taktiky rybaření pro lov různých druhů ryb, o výstroji a kriteriích její kvality. V knize se spojují základní a speciální znalosti a zohledňují se nejnovější mezinárodní poznatky. Je doplněna názornými fotografiemi, které objasňují všechny podstatné způsoby lovu.
Vypredané
3,13 € 3,29 €

Lexikón všeobecného vzdelania


Kniha poskytuje vo výstižných heslách prehľad takmer celého ľudského poznania...
Vypredané
20,50 € 21,58 €

Pravdy, ktoré zmenia váš život


Táto kniha, dokončená krátko pred autorovou smrťou, uzatvára životné skúsenosti veľkého učiteľa pozitívneho myslenia a kozmopolitu ducha, ktoré po celý život odovzdával svojim blížnym. Objasňuje vám jednoduché techniky, s ktorých pomocou nájdete optimistický, néomylný životný postoj, a ktoré vám. pomôžu vniesť do života radosť a hojnosť. Vzácne je aj jeho posolstvo: ,,Čo si denne myslíte, v čo veríte a čo cítite, to sa vpečatí do vášho podvedomia a nepochybne sa prejaví vo vašej osobnosti a vo vašom živote."
Na sklade 2Ks
8,48 € 8,93 €

Ďábelská léčba


Je to svižný a nepredvídateľný triler, kt. rozohráva partiu vyrovnaných súperov - lekárky, agenta FBI a geniálneho zločinca. V románe nájdeme množstvo strhujúcich akčných scén, čo uspokojí aj toho najnáročnejšieho čitateľa. (205x135, 359 s., ČB, TV)
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Jedlá a predjedlá studenej kuchyne


Studené jedlá sú neodmysliteľnou súčasťou rýchleho občerstvenia v našej uponáhľanej dobe, ale aj vítaná zmena pri posedeniach. Knižka sa týka studenej kuchyne, to neznamená, že sa v nej nebude variť, smažiť či piecť, pretože takto pripravené jedlá, hoci sa podávajú studené, majú dlhšiu trvácnosť ak ich pripravujeme do zásoby. Recepty na takéto jedlá v našej knižke oceníte vo chvíľach, keď ste sami postavení pred hotovú vec: urobiť rýchle, ale aj chutné a príjemné pohostenie.
Vypredané
3,13 € 3,29 €

Nová maturita z nemčiny


Príručka obsahuje 25 tematických okruhov z Katalógu cieľových požiadaviek, ktoré sú spracované podľa novej koncepcie maturitnej skúšky. Štruktúra tém je jednotná – úlohy v nich sú rôznorodé, čo umožňuje na jednej strane kompletnú prípravu žiaka na maturitnú skúšku a na druhej strane umožní získať učiteľovi od žiaka na hodinách konverzácie čo najviac informácií o danej téme. Témy sú aktuálne, blízke životu mladých ľudí. V príručke je približne 100 obrázkov, ktoré slúžia na samostatné alebo riadené opisy a diskusie. V závere príručky sú texty na počúvanie. Príručka je v prvom rade určená pre študentov ako príprava na maturitnú skúšku, učitelia ju môžu využívať na hodinách konverzácie z nemeckého jazyka.
Vypredané
1,90 € 2,00 €

Horoskopy na rok 2005


Nejpřesnější předpovědi pro vaši budoucnost v roce 2005. Tento průvodce radí v milostných vztazích, profesních změnách, cestování a financích. Spolu s předpověďmi na celý rok, měsíc po měsíci pro každé znamení, se zde čtenáři dozvědí o všem, co je pod hvězdami nového a co je čeká.
Vypredané
9,90 € 10,42 €

Veľký lexikón


Veľký lexikón zahŕňa aktuálne poznatky zo všetkých vedných oblastí. Obsahuje viac ako 50 000 hesiel z celého sveta a viac ako 3 500 farebných ilustrácií (obrázky, mapy, náčrty, schémy a skice). Je obohatený o heslá zo Slovenska aj bývalého Československa, najmä o významné osobnosti a hodnotné poznatky z oblasti umenia, prírodných a historických pamiatok, vynálezcovstva, techniky, športu, ako i mnohé ďalšie.
Vypredané
18,91 € 19,90 €

Nová maturita z matematiky +CD


Nová maturitná skúška bude znamenať jej uznanie v Európe. ...zbierka úloh zostavená podľa cieľových požiadaviek maturitnej skúšky z matematiky vhodná pre základnú aj vyššiu úroveň. ...5 tematických okruhov obsahujúcich stručnú teóriu, typy úloh a príkladov, ktoré sa vyskytujú v maturitnom teste. ...CD so vzorovým riešeniami niektorých úloh a internetovými adresami na ďaľšiu inšpiráciu.
Vypredané
3,14 € 3,30 €

Nová maturita z angličtiny B1 + 2CD


Príručka obsahuje 25 tematických okruhov, ktoré boli vypracované na základe odporúčaní Katalógu cieľových požiadaviek pre základnú úroveň B 1. Každá téma obsahuje úvodný text náročnosťou zodpovedajúcou základnej úrovni, ktorý má študentom pomôcť zorientovať sa v tematickom okruhu. Úlohy a otázky obsahuje príručka ku každej časti či už externej, alebo internej časti maturitnej skúšky – Čítanie, Gramatika a slovná zásoba, Počúvanie, Hovorený prejav, Písanie. Záver príručky tvorí Kľúč správnych riešení, prepis nahrávok, 16-stranová farebná príloha s úlohami na jej využitie a 2 CD.
U dodávateľa
14,16 € 14,90 €

Liptov


Liptov je prekrásny kraj na severe stredného Slovenska obklopený piatimi pohoriami. Kto tento kraj raz navštívi, určite sa tam rád vráti. Sú tu zastúpené vysokohorské masívy, strmé rokliny, trblietajúce sa plesá, tajomné jaskyne, vyvierajúce minerálne pramene, zurčiace potôčiky a rieky. Kniha je plná fotografií tohto krásneho kraja, ktoré sú sprevádzané textami v slovenskom, anglickom, nemeckom a francúzskom jazyku.
Vypredané
3,14 € 3,30 €

Lexikón slušného správania a foriem spoločenského styku


Nová spoľahlivá príručka je vhodná pre každého, ale najmä pre budúcich podnikateľov a úspešných manažérov. (160X220,str.238,TV,FB,r.vyd.2005)
Vypredané
12,58 € 13,24 €

Slovná zásoba pre novú maturitu z nemčiny


Príručka Slovná zásoba, vhodná predovšetkým ako doplnokk Novej maturite z nemčiny, ale aj na samostatné používanie, uľahčí vyhľadávanie nových slovíčok, pretože slová v nej nie sú zoradené abecedne, ale logicky podľa významu do 25 schválených maturitných okruhov.Rýchla orientácia v základnej slovnej zásobe príslušnej témy. Ľahké vyhľadávanie slovíčok umožní sústrediť sa na tvorbu autentického jazykového prejavu. Rýchle zopakovanie a doplnenie chýbajúcej slovnej zásoby. Názorné obrázky upozornia na niektoré príbuzné slovíčka a zefektívnia
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Cesta k vnitřnímu a vnějšímu bohatství


Průkopník pozitivního myšlení Dr. Joseph Murény nabízí v této knize klíč k nekonečnému bohatství ukrytému v našem nitru a ukazuje, jak můžeme využít sílu svého podvědomí, abychom dosáhli štěstí, úspěchu a naplněného života. To, co si člověk myslí a v co věří, utváří jeho osobnost, ovlivňuje jeho každodenní život a určuje jeho budoucnost. V této knize, která vychází z důkladného poznání psychologie a pozitivního myšlení, předkládá autor snadno přístupnou formou návod, jak je možné využít ducho vní bohatství k dosažení spokojeného života s dostatečným finančním zajištěním. Z obsahu: Velké tajemství zázračné síly Staňte se dobrým manažérem svého podvědomí Jste pánem a ne sluhou svých myšlenek Tvořivá moc vašeho myšlení Objevte princip hojn osti Jak získáte nekonečné vnitřní bohatství Bohatství lásky Bohatství víry Bohatství vnitřního poznání Jak vás myšlení a víra přivedou k bohatství Jak najdete zdraví, svobodu a klid
Vypredané
9,90 € 10,42 €

Horoskopy 2006 - astrologický průvodce


Sledujte, jak se bude odvíjet vaše budoucnost v roce 2006. Tyto odborné předpovědi na rok 2006 nám poskytují cenné pohledy do minulosti a mimořádné věštby do budoucnosti. Tento průvodce, překypující lákavými obrazy, vám poskytne rady v milostných vztazích, v otázkách zaměstnání a kariéry, v cestování a financích. Spolu s ročními přehledy a podrobnými měsíčními předpověďmi pro každé znamení se dozvíte vše, co je nového pod hvězdami, jako třeba: . Co očekávat od vztahů s rodinou a partnery . Nové profesní příležitosti pro úspěch v budoucnu . Vaše šťastné dny v každém měsíci roku . Globální posuny a světové předpovědi a mnoho dalšího
Vypredané
9,90 € 10,42 €

Kaprársky maratón - Liptovská Mara 2005


Priamy prenos z veľkolepých rybárskych pretekov - tak by sa dala nazvať táto výnimočná kniha zachytávajúca nevšedné zážitky ich účastníkov na prých, doteraz najväčších slovenských pretekoch v love koprov na boilies na Liptovskej Mare.
Vypredané
0,86 € 0,90 €