Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Bruce Lipton: Efekt medových týždňov

Počet strán: 197

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089628322

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89628-32-2

Dátum vydania: 31. marca 2014

Vydavateľstvo:  Citadella

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,34 kg

Efekt medových týždňov

Autor: Bruce Lipton

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,31 
Bežná cena: 11,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Bol to efekt medových týždňov, ktorý mal trvať navždy. Boli ste vtedy plní zdravia a energie. Život ste milovali tak veľmi, že ste sa nevedeli dočkať kedy ráno vyskočíte z postele, aby ste ho zažili čo najviac.

Bruce Lipton, autor bestselleru Biológia presvedčenia, vysvetľuje, že efekt medových týždňov sa vám neprihodil len náhodne. Stvorili ste si ho sami. Vysvetľuje tiež, prečo medové týždne väčšinou trvajú tak krátko. Táto kniha vám vysvetlí, ako ste efekt medových týždňov vytvorili, aj to, ako ste o neho prišli. S prehľadom, ľahkosťou a jednoduchosťou sa Bruce venuje dôležitým témam, ktoré vám dokážu zmeniť život, vrátane:

• vplyvu kvantovej mechaniky (dobré vibrácie), biochémie (elixíry lásky) a psychológie (vedomá a podvedomá myseľ) na vytvorenie trvalého láskyplného vzťahu

• toho, ako môžeme pomocou 50 biliónov buniek, ktoré harmonicky nažívajú v každom ľudskom tele, vytvoriť nádherné vzťahy aj „superorganizmus“ s názvom ľudstvo a uzdraviť tak našu planétu

• Bruceovej osobnej cesty od dysfunkčných vzťahov k sedemnásť rokov trvajúcim medovým týždňom s jeho partnerkou Margaret

• kontrolného zoznamu medových týždňov, ktorý pomôže vyslať čitateľa na vlastnú cestu za láskyplným vzťahom, trvajúcim po zvyšok života.

S poznatkami z tejto knihy si budete môcť znovu vytvoriť medové týždne spôsobom, ktorý vám zaručí trvalý láskyplný vzťah.

Odporúčame tieto knihy