Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Isaac Asimov: Asimov teljes Science Fiction univerzuma IX.

Počet strán: 692

Väzba: tvrdá

EAN: 9789634971948

Jazyk: maďarský

ISBN: 9634971948

Dátum vydania: 1. januára 2010

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Szukits Könyvkiadó

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 5,3 cm x 17,7 cm x 24,3 cm

Asimov teljes Science Fiction univerzuma IX.

Autor: Isaac Asimov

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 15,80 
Bežná cena: 16,63 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Az asimovi teljes Alapítvány-Birodalom-Robot-univerzumot összefoglaló Encyclopedia Galactica 5 része után sorozatunk további kötetei az író egyéb science fiction írásait gyűjtik egybe.

A folytatás immár új néven (Encyclopedia Galactica Alternativa), de folyamatosan sorszámozva fogja össze a szerző közel tucatnyi regényét és száznál is több novelláját, melyek jelentős része mindeddig nem jelent meg magyar nyelven. Az ily módon Asimov teljes SF univerzumát bemutató sorozatunk jelen kötetében a szerző novelláiból válogattunk.

Biztosak vagyunk abban, hogy ezen írások sok évtizeddel születésük után is betöltik eredeti feladatukat: tudományos ismereteket terjesztve szórakoztatják olvasóikat

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Isaac Asimov: Nadácia

Simona Kubicová

utorok, 23. júna 2020 v sekcii Recenzie

Spisovateľ, ktorý v tomto roku oslavuje sté výročie narodenia, sa zaujímal o vedu a science-fiction už ako malý chlapec, keď jeho rodičia predávali vedecko-fantastické príbehy u seba v obchode. Po Isaacovi je pomenovaný Asteorid 5020 Asimov rovnako aj humanoidný robot od firmy Honda – Asimo. Najznámejšou sériou, ktorú Isaac napísal, je séria Nadácia, ktorá vyšla v českom jazyku, ako Základňa, ale v slovenskom jazyku vyšla pod rovnocenným názvom v roku 1991. Pôvodný príbeh v anglickom jazyku vyšiel už v roku 1951 a obsahovala len tri knihy, s odstupom času vyšlo dohromady 7 zväzkov. Kniha Nadácia je úvodom do fascinujúceho sveta pripomínajúceho obdivované Hviezdne vojny. čítať viac...