Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Eva Evita Urbaníková, Denisa Ogino: Sushi v dushi

Počet strán: 318

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089452408

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89452-40-8

Dátum vydania: 14. februára 2012

Vydavateľstvo:  Evitapress

Orig. vydavateľstvo: 

Sushi v dushi

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,54 
Bežná cena: 8,99 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Jedinečná knižka o Slovenke, ktorá prežila desať rokov v malom japonskom meste s manželom, ktorého ľúbila. S manželom, ktorý ľúbil ju. Ale spôsoby ich lásky boli také rozdielne, že sa aj s malým synom musela vrátiť domov. ..

Čítajte neuveriteľne trefnú a ľudskú sondu do japonskej kultúry vzťahov, čítajte o tom, že mentalita národov je silnejšia ako láska dvoch ľudí, čítajte a spoznajte krajinu vychádzajúceho slnka očami Slovenky, ktorá žila a pracovala ako oni. Ako Japonci. V duchu ich tradícií, ich zvykov, ich postoja k životu.

Spojenie skutočne prežitého príbehu a šikovného pera Evity Urbaníkovej sľubuje skvelý zážitok všetkým, ktorí vedia, že najlepšie knihy píše život sám. ..

Eva Evita Urbaníková (1976) napísala svoju prvú knihu Všetko alebo nič v roku 2007. Príbeh Lindy, Vandy a Jakuba sa stal bestsellerom, po ktorom sú hladné čitateľky ešte aj dnes. Jeho filmové spracovanie sa dočkalo najväčšej návštevnosti v slovenských kinách v roku 2017. Televízna premiéra filmu bola najsledovanejším programom roka.

Vo vydavateľstve Evitapress, ktoré viedla 10 rokov, s veľkým úspechom vydala viac ako 130 románov pre ženy, z ktorých mnohé sa stali bestsellermi. Evitovky sú dnes symbolom pôvodnej ženskej tvorby, známe aj ako skutočné príbehy, čo píše život.

Ako šéfredaktorka sa aktívne venuje ženskému magazínu Evita, ktorý už siahol na prvenstvo v predaji lifestylových mesačníkov, aj svojej talkšou v rádiu Expres Všetko, čo som chcela vedieť o.. Žije v Bratislave, kde spoločne s manželom Pawlom vychovávajú päť detí. 

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Simča
Simča
7. augusta 2018
Super kniha

Je to super kniha, jedna z mojich oblubených. Hlavne preto že som sa dozvedela vela nových vecí o Japonsku a o tom ako sa tam žije a to ma dosť zaujíma. Mám rada knihy takéhoto typu, kde sa dozviete niečo aj o iných kultúrach. A tiež sa mi páči že je to priamo od osoby ktorá to zažila. Niektoré zvyky/tradície, to ako tam oni žijú je fakt zaujímavé a možno pre vacsinu z nás napredstaviteľné..

Zuzana
Zuzana
12. januára 2015
japonská kultúra

Chcete spoznať japonskú kultúru ženskými očami? určite odporúčam prečítať - človek ostane v niektorých pasážach prekvapený, že takto dokážu niektoré ženy žiť........